Помер заслужений артист України (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Помер заслужений артист України (Фото)

Світла пам'ять!

Фото Pixabay.

Помер заслужений артист України (Фото)

Тарас Силенко помер у віці 48 років

У Києві 22 червня у віці 48 років помер відомий український кобзар, заслужений артист України Тарас Силенко.

Про це у Facebook повідомив його син Святослав Силенко.

«Тато відійшов до кращих світів», - написав він.

Відомий не лише талановитими виступами, а й ролями кобзаря у кількох фільмах.

 

«Він не чекав запрошення на мистецькі чи громадські акції, він сам телефонував і казав: «А я хотів би у Вас заграти». Тарас брав участь у кількох наших мистецьких акціях «Останньої Барикади», і бозна у скількох спільних громадських. Кобзарював. Тобто, не просто виступав з кобзою, а намагався відповідати званню «кобзар» по життю: виглядом, поведінкою, пересуванням, світосприйняттям. І, звісно, співав... Співав натхненно, і подовгу», - пише він у Facebook.

Читайте також: Легендарна співачка знаходиться в комі та під штучною вентиляцією легень.

Аналогічно про померлого кобзаря відгукується український етнолог Ігор Пошивайло. На своїй сторінці у Facebook він розповів, що Тарас Силенко любив мандрувати, завжди радо відгукувався на запрошення виступати.

«Пам'ятаю його виступи ще зовсім юним, а вже особливим, цілеспрямованим, харизматичним, непохитним, полум'яним... До нестями залюбленим у рідну історію, культуру, віру. Не пропускав жодні народні танці в Музеї Івана Гончара», - пише науковець.

Тарас Силенко народився 29 грудня 1972 року в Києві. У 2008 році став Заслуженим артистом України. Відомий не лише талановитими виступами, а й ролями кобзаря у кількох фільмах.