На Волині роблять місцеву дорогу вартістю 33 мільйони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині роблять місцеву дорогу вартістю 33 мільйони

На дорозі від Каменя-Каширського до Рудки Червинської ремонтні роботи у розпалі.

Фото зі сайту Волинської ОДА.

На Волині роблять місцеву дорогу вартістю 33 мільйони

Тривають активні ремонті роботи на автомобільній дорозі місцевого значення О 030428 Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська до Р-14 км

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» тут здійснюється капітальний ремонт дороги загальною протяжністю автошляху понад 35 кілометрів. Наразі дорожники з підрядної організації ТОВ «Данко» продовжують вкладання верхнього шару покриття з асфальтобетону на семикілометровому відрізку автошляху, який проходить через село Полиці Камінь-Каширського району. Вартість робіт на цій ділянці складає майже 33 млн грн. 

У свою чергу ТзОВ «Ідея» виконує ремонтні роботи на іншій ділянці дороги Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська. Зокрема, ділянка автошляху довжиною 4,5 км проходить через села Малі Голоби та Гута-Боровенська. Відповідно до укладеного договору, капітальний ремонт цього відрізку обійдеться у 34 млн грн. 

Зокрема, ділянка автошляху довжиною 4,5 км проходить через села Малі Голоби та Гута-Боровенська.

Загалом завершити капітальний ремонт дороги, яка веде від Каменя-Каширського до Рудки Червинської, планують орієнтовно до кінця вересня поточного року. 

Слід зазначити, що мета програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – це масштабна розбудова якісної інфраструктури України. «Дорожня» частина проекту передбачає не ямковий, а капітальний ремонт або ж будівництво доріг як держаного, так і місцевого значення. Така масштабна реконструкція автошляхів України покликана забезпечити комфортний доїзд громадян навіть з найвіддаленіших сіл, а також сприяти розвитку економіки країни. 

Читайте також

Джерело: Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації