Жителі громади біля Луцька так рятують город, що не вистачає питної води - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Жителі громади біля Луцька так рятують город, що не вистачає питної води

Волиняни інтенсивно поливають грядки!

Фото lutsk.rayon.in.ua.

Жителі громади біля Луцька так рятують город, що не вистачає питної води

Просять з розумінням поставитися до ситуації, спричиненої спекою, та не створювати незручностей іншим мешканцям громади

КП «Луцькводоканал» закликає жителів Боратинської територіальної громади та мешканців Луцької громади не витрачати питну воду на полив городини.

Про це інформує Луцька міська рада.

Питна вода не призначена для поливу городини і постійного зрошування газонів.

Різке збільшення обсягів використання питної води, особливо зафіксоване у межах Боратинської громади, може призвести до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі. Адже з такими темпами витрачання вода просто не встигає проходити необхідні ступені підготовки і набору в резервуарах.

Читайте також: У Луцьку горіла квартира.

«Наголошуємо, що питна вода не призначена для поливу городини і постійного зрошування газонів. Для таких цілей використовується вода зі свердловин. В іншому випадку недобросовісне зловживання водними ресурсами може негативно вплинути на громаду Луцька і Боратина. Якщо власники домоволодінь не скоротять витрати питної води на масовий полив газонів і городів, виникне необхідність в обмеженні водопостачання, зокрема в напрямку приватної забудови Боратинської громади», - зауважують у мерії.

Тому звертаються до усіх мешканців Луцької та Боратинської громад – стежити за витрачанням водних ресурсів, завжди вчасно вимикати крани, контролювати рівень подачі води, не використовувати водопровідну воду для поливу городів, садів, квітників і газонів.