![На Волинь з Афону приїхали православні ченці і паломники (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/vi/zjysui-0x80-960x640-bg57fdys4ly5pr6jkcpvj4ixmygxavij.jpg)
Священнослужителі провели спільну молитву.
На Волинь з Афону приїхали православні ченці і паломники (Фото)
Жидичинський Свято-Миколаївський монастир приймає багато паломників з різних куточків України та навіть з-за кордону
До монастиря приїздять учні недільних шкіл Волинської єпархії, учні, студенти та віряни різного віку, інформують на фейсбук-сторінці Чернецтво Волині.
Днями насельники Свято-Миколаївського монастиря приймали закордонних гостей. У Жидичин, що у Луцькому районі приїхали ченці з Афону та Батьківщини Вселенського патріарха Варфоломія острова Імврос.
Після тривалої розлуки, бути разом перед Св. Престолом це щастя і відчуття причетності до повноти вселенського Православ'я.
«Щиро радіємо спільній молитві з афонським другом Жидичинського монастиря, ієродияконом Хризостомом. Як завжди все без пафосу і офіціозу. Після тривалої розлуки, бути разом перед Св. Престолом це щастя і відчуття причетності до повноти вселенського Православ'я. Також раді знайомству з односельцем вселенського патріарха Варфоломія Іоякимом», - йдеться у дописі.
А нещодавно в обителі гостювали учні недільної школи сіл Розваж, Холоневичів, старшокласники Волинського наукового ліцею, паломники з Рожищенщини, Тернопільської області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/7k/z5723p-0x0-960x720-poeuo6fomux5ltczrnzyukcpmrm7h7k2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/p5/zppe67-0x0-720x959-pncuj27dnvolt4hdb7gznjbqavlljp5x.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/th/axdqqh-0x0-720x959-szjtzvutiaizh4esvg6tzombnealwthn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ri/av4ghm-0x0-720x959-urhn2siir6jeaqlsmjfsbcsm3yrg7ric.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/tz/tihcqf-0x0-720x959-lr2jsmfskas6zz2v4rhcorv6t4qchtzp.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)