Представник Московського патріархату поскаржився ОБСЄ, що його одновірців б'ють і переслідують в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Представник Московського патріархату поскаржився ОБСЄ, що його одновірців б'ють і переслідують в Україні

Родичі загиблих у війні з Росією та ветерани протестували проти хресного ходу УПЦ (МП).

Фото church.ua.

Представник Московського патріархату поскаржився ОБСЄ, що його одновірців б'ють і переслідують в Україні

Митрополит Ніжинський і Прилуцький УПЦ (МП) Климент розповів представникам місії ОБСЄ в Україні про «переслідування» вірян їхньої Церкви

Зокрема, він розповів про «побиття віруючих та перешкоджанню хресному ходу мешканців Чернігівщини, які були вчинені групою радикально налаштованих осіб», йдеться на сайті РПЦвУ. Представники ОБСЄ  також «дізналися про роль та наслідки участі представників міського депутатського корпусу у даному …

Митрополит Ніжинський і Прилуцький РПЦвУ Климент розповів представникам місії ОБСЄ в Україні про «переслідування» вірян їхньої Церкви.

Інсталяцію, яку підготували активісти, розгромила поліція, а учасники ходу, зокрема священники МП, почали штовханину.

Після цього сайти, підконтрольні УПЦ МП, почали рясніти новинами про «напад радикалів» на мирних вірян.

Зокрема, він розповів про «побиття віруючих та перешкоджанню хресному ходу мешканців Чернігівщини, які були вчинені групою радикально налаштованих осіб», йдеться на сайті РПЦвУ.

Читайте також: Вселенський патріархат: В Україні більше немає УПЦ МП.

Представники ОБСЄ  також «дізналися про роль та наслідки участі представників міського депутатського корпусу у даному інциденті».

Як подає РПЦвУ, «представників місії цікавили також дії провокаторів у соціальних мережах із закликами до фізичних погроз на адресу вірян».

Нагадаємо, напередодні Дня Конституції, 23 червня, у Ніжині стався конфлікт навколо хресного ходу Московської Церкви в Україні (УПЦ МП).

На імпровізований протест проти цього ходу вийшли місцеві жителі – учасники бойових дій і родичі загиблих військових. Але інсталяцію, яку вони підготували, розгромила поліція, а учасники ходу, зокрема священники МП, почали штовханину.

Після цього сайти, підконтрольні УПЦ МП, почали рясніти новинами про «напад радикалів» на мирних вірян.