Щоб зручніше доїхати: на трасі Луцьк - Львів, де стався обвал, людей пересаджують перед мостом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Щоб зручніше доїхати: на трасі Луцьк - Львів, де стався обвал, людей пересаджують перед мостом

Доїхати можна.

Фото portal.lviv.ua.

Щоб зручніше доїхати: на трасі Луцьк - Львів, де стався обвал, людей пересаджують перед мостом

На трасі Луцьк - Львів людей пересаджують перед мостом

Доки будують міст на Львів, з Луцька люди добираються до обласних центрів хто як може. Зокрема, службою автомобільних доріг Львівської області було розроблено схему об’їзду зруйнованого мосту у селі Гайок на дорозі Н-17 Львів–Радехів–Луцьк.

Для легкових автомобілів, автобусів та вантажівок розробили дві окремі схеми об’їзду аварійної ділянки дороги, –  пише «Конкурент».

Протяжність цього об’їзду становить 78,9 км, що на 54 км довше ніж пряма дорога зі Львова у Луцьк.

Автомобілі масою менш як 5 тонн об'їжджатимуть аварійну ділянку траси Львів – Радехів – Луцьк через Червоноград, Великі Мости, Добротвір. Протяжність цього об’їзду становить 78,9 км, що на 54 км довше ніж пряма дорога зі Львова у Луцьк.

Вантажні автомобілі об’їжджатимуть міст у селі Гайок через Малі Підліски, Буськ, Лопатин до Радехова. Протяжність об’їзду становить 103 км, а це на 31 км довше прямої дороги.

Через тимчасовий міст через річку Західний Буг до села Гайок проїхати на авто досі не можна. Перед самим мостом встановлені бетонні обмежувачі і надалі рух можна продовжити або пішки, або на велосипеді.

Якщо ж їхати маршруткою Львів - Радехів, що прямує з обласного центру Волині, то доведеться висаджуватися і переходити міст, а потім пересідати в інший автобус, що вже чекає по той бік мосту. Цікаво, що така незвична послуга входить у квиток маршруту.

Нагадаємо: у понеділок, 3 травня, у селі Гайок неподалік Кам'янки-Бузької провалився міст через річку Західний Буг. Міст збудували у 1960 році і відтоді жодного разу не ремонтували. Наразі проїзд цією трасою до Радехова заблокований.

До слова, за три дні до обвалу люди повідомляли про аварійний стан мосту у селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк. В Укравтодорі повідомили, що зобов'язали підрядну організацію ПП «Рома» ліквідувати аварійність.

Об'їзд на Луцьк можливий трасами Жовква – Червоноград або Буськ – Лопатин. 4 травня на мості розпочали протиаварійні роботи, реконструкцію зруйнованого моста планують завершити до кінця 2021 року.

Читайте також: Назвали ціну ремонту мосту на трасі Львів - Луцьк

Джерело: Конкурент