Російські офіцери на Донбасі вкрали зарплати бойовиків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Російські офіцери на Донбасі вкрали зарплати бойовиків

Отакої!

Фото: UaNews.

Російські офіцери на Донбасі вкрали зарплати бойовиків

Керівництво російської армії прислало в ОРДЛО комісію розслідувати діяльність своїх офіцерів, які керують бойовиками. Виявилось, що вони їх ще й обкрадають

Про це стало відомо Головному управлінню розвідки України, передає UaNews. «Командування ЗС РФ продовжує здійснювати посилений контроль за станом справ у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ.

Крали гроші, виписані на «мертві душі» – в окремих підрозділах окупаційних військ виявлена невідповідність даних обліку особового складу.

Так, комплексна комісія ЗС РФ, яка перебуває на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях з початку поточного місяця, виявила ряд суттєвих недоліків під час перевірки з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК», – говориться у повідомленні.

Ця комісія встановила низку випадків привласнення кадровими офіцерами ЗС РФ, які займають командні посади, значної частини коштів, призначених для виплати грошового забезпечення особовому складу підпорядкованих підрозділів. Також крали гроші, виписані на «мертві душі» – в окремих підрозділах окупаційних військ виявлена невідповідність даних обліку особового складу.

Через все це строки перебування комплексної комісії ЗС РФ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях довелося продовжити.

Читайте також: Зеленський звільнив заступника Баканова — доповідача у справі «вагнерівців».