Жителька Горохівщини відсвяткувала 100-літній ювілей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Жителька Горохівщини відсвяткувала 100-літній ювілей

Позаду ціле століття!

Фото gorokhivrada.gov.ua.

Жителька Горохівщини відсвяткувала 100-літній ювілей

23 липня 2021 року, уже в сотий раз відзначає свій день народження жителька села Сільця Ганна Іванівна Мних

Ювілярку привітав Горохівський міський голова Віктор Годик разом із старостою Наталією Сірук та начальником відділу соціального захисту міської ради Вірою Іванюк.

Про це йдеться на сайті Горохівської міськради.

Ювілярка пройшла велику життєву школу, долаючи найтяжчі випробування голодомору та воєнного часу.

З нагоди поважного ювілейного гості вручили квіти та подарунки, висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, мудрість та досвід, які Ганна Іванівна передала синові, чотирьом онукам, вісьмом правнукам та трьом праправнукам. Ювілярка пройшла велику життєву школу, долаючи найтяжчі випробування голодомору та воєнного часу.

«Благословенна Ваша хата, Ганно Іванівно! Дожити до такого поважного ювілею крізь ті випробування, що приготувала історія у минулому столітті, справжнє досягнення. Значить, Ваша сім’я у Бога – на добрій замітці. Від усієї громади вітаємо Вас і Вашу родину! Бажаємо Вам Божої ласки, міцного здоров’я та світлої пам’яті. Щоб Ви своїми роками та досвідом радували всіх, скільки Бог дозволить, скільки вистачить сили. Ми щасливі, що у нашій територіальній громаді, маємо таку ювілярку», - наголосив Горохівський міський голова Віктор Годик.

Читайте також: Горохівщина салютувала аплодисментами Миколі Грибу.