Повалені дерева і пошкоджений будинок: у селах на Волині негода наробила лиха (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Повалені дерева і пошкоджений будинок: у селах на Волині негода наробила лиха (Фото)

Негода наробила лиха.

Фото – Шацька селищна рада.

Повалені дерева і пошкоджений будинок: у селах на Волині негода наробила лиха (Фото)

Зранку 29 липня буревій наробив лиха в двох селах Шацької селищної територіальної громади: Голядин та Смоляри-Світязькі.

Внаслідок шквального вітру були повалені і вирвані з коренем дерева, обірвані електропроводи, пошкоджено автобусну зупинку та житловий будинок у Смолярах-Світязьких. На щастя, ніхто з людей під час негоди не постраждав.

Щоб оглянути масштаби наслідків стихійного лиха, до ліквідації яких відразу долучилися місцеві жителі, на місце події виїхали Шацький селищний голова  Сергій Карпук, заступник селищного голови Людмила Єрофєєва, преставники ДП «Шацьке УДЛГ» та служби з надзвичайних ситуацій.

Селищна рада не залишить людей сам на сам з бідою, спільними зусиллями наслідки негоди будуть ліквідовані, в тому числі буде надана посильна допомога на відновлення постраждалого будинку.

Очільник громади оперативно скликав та провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З метою обстеження, виявлення та ліквідації наслідків стихії комісія вирішила утворити робочу групу, якій доручено провести розрахунок збитків від наслідків надзвичайної ситуації та за результатами обстеження скласти відповідні акти.

В післяобідню пору в постраждалі села були направлені члени робочої групи, рятувальники, працівники ДП «Шацьке УДЛГ», Шацького національного природного парку, які працюватимуть над відновленням проїздів, різатимуть і відтягатимуть з допомогою техніки повалені дерева.  Відразу після стихії в знеструмлених населених пунктах почали працювати і представники структурного підрозділу ПАТ «Волиньобленерго» - щоб відновити постачання електроенергії.

Очільник громади наголосив, що селищна рада не залишить людей сам на сам з бідою, спільними зусиллями наслідки негоди будуть ліквідовані, в тому числі буде надана посильна допомога на відновлення постраждалого будинку.

Читайте також: У сусідній з Волинню області ураган повиривав дерева і поперекидав авто (Відео)

 

 

Джерело: Шацька селищна рада