28 пар на Волині вирішили повторно зіграти весілля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
 28 пар на Волині вирішили повторно зіграти весілля

Щастя молодим!

Фото Суспільного.

28 пар на Волині вирішили повторно зіграти весілля

На рушничок щастя – вдруге

За перше півріччя 2021 року 28 подружніх пар з Волині вирішили відсвяткувати річницю весілля, вдруге прийшовши до відділів державної реєстрації актів цивільного стану на урочистий розпис.

Про це розповіла Суспільному заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Волинській області Ольга Семенюк. Найбільше бажаючих відзначити річницю весілля урочистою церемонією у Нововолинську. До місцевого відділу ДРАЦС за пів року прийшла 21 пара з таким бажанням та скористалися послугою. «При цьому не важливо, яку саме річницю одруження святкує пара - 1 рік, 18 чи 50», — каже Ольга Семенюк.

Аби повторно провести церемонію одруження – потрібно написати відповідну заяву до будь-якого відділу ДРАЦС за місяць до самої події.

Скористатися послугою можна не тільки на ювілей одруження. У відділах ДРАЦС організовують урочисті обряди народження. Цьогоріч такою послугою скористалися 692 разів. Найбільше — 179 разів у Нововолинську, 119 - у Ківерцівському відділі та 85 - у Рожищенському.

За словами Ольги Семенюк, для того, щоб повторно провести церемонію одруження, потрібно написати відповідну заяву до будь-якого відділу ДРАЦС за місяць до самої події.

Читайте також: Чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом

Джерело: Суспільне Волинь