Рідкісна аномалія: народилася дівчинка з близнюком у животі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Рідкісна аномалія: народилася дівчинка з близнюком у животі

Отакої!

Фото Pixabay.

Рідкісна аномалія: народилася дівчинка з близнюком у животі

Після пологів лікарі ретельно оглянули дитину і зрозуміли: всередині у неї щось є

В Ізраїлі народилася дівчинка з ембріоном свого близнюка у животі.

Це вважається вкрай рідкісним випадком у медицині та вразило лікарів, пише Times of Israel. Схожі зародження плоду всередині іншого плоду зустрічаються приблизно один раз на 500 тис. виношених вагітностей, передає УНІАН.

Команда провідних фахівців медичного центру провела успішну операцію і видалила з живота дівчинки два схожих один на одного формування.

Дівчинка народилася на початку липня в медичному центрі «Ассута» в Ашдоді. Перевірки та УЗД на пізніх термінах вагітності показали, що живіт дитини збільшений, а після природних пологів лікарі ретельно оглянули дитину і підтвердили, що всередині в неї щось є. Медики були здивовані, коли зрозуміли, що це ембріон.

Команда провідних фахівців медичного центру провела успішну операцію і видалила з живота дівчинки два схожих один на одного формування. Лікарі вважають, що ембріон розвинувся лише частково і, судячи з усього, був не один.

Читайте також: 36-річна мати-героїня з Волині народила 12-у дитинку (Фото).

За словами фахівців, існує низка теорій щодо того, як з'являються такі аномалії. Згідно з однією, спочатку в матері зароджуються двоє дітей, однак згодом один з ембріонів поглинає другий. Усередині брата або сестри такий зародок може частково розвинутися, але вижити та існувати - ні.