На Волині пригрозили штрафом працівникам, які вивозили бруд з будівництва (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
На Волині пригрозили штрафом працівникам, які вивозили бруд з будівництва (Фото)

Волинь-нова

На Волині пригрозили штрафом працівникам, які вивозили бруд з будівництва (Фото)

У Нововолинську муніципали зафіксували факт забруднення дороги

Сьогодні, приблизно о 13.00 год., у Нововолинську працівниками відділу благоустрою та санітарного стану міста управління муніципальної варти міста було виявлено факт вивозу бруду із будівництва по вул. Павлова.

 

 Порушення допущено власником земельної ділянки, який не вжив заходів по очистці коліс автомобіля чим порушив вимоги Правил благоустрою міста Нововолинська та смт. Благодатного.

Норма вищезгаданої статті передбачає накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

Для усунення порушень та з вимогою прибрати бруд з проїжджої частини на порушника було виписано припис зі строком виправлення благоустрою 2-доби. У разі не виконання припису працівником муніципальної варти буде складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Норма вищезгаданої статті передбачає накладення штрафу від 850 до 1700 гривень. Рішення про накладення адміністративного стягнення буде прийняте адміністративною комісією за місцем проживання правопорушника, куди відповідно до норм ст.218 КУпАП буде направлено адміністративні матеріали.

Колеса мити треба!