Шукають дужого волинянина, який дістане меч княжого дружинника Добромира, що застряг у каменюці (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Шукають дужого волинянина, який дістане меч княжого дружинника Добромира, що застряг у каменюці (Відео)

Волинь-нова

Шукають дужого волинянина, який дістане меч княжого дружинника Добромира, що застряг у каменюці (Відео)

Волинян закликають перевірити силу духу та доблесть

У Володимирі-Волинському з’явилася ще одна культурна локація. Місто отримало незвичайний подарунок від спільноти Твій Володимир - Меч-звитяжець! Відтепер кожен охочий зможе перевірити свою силу, спробувавши дістати меч княжого дружинника Добромира з каменю. Переконаний, що це - нова історична родзинка Володимира-Волинського! Про це написав у фейсбуці міський голова Ігор Пальонка.

Жителів просимо поважати роботу майстрів та не псувати скульптуру.

«Дякую усім, хто долучився до створення цієї інсталяції, аби зробити подарунок напередодні Дня міста! Принагідно хочу запросити усіх долучитись до святкувань, які відбудуться цими вихідними. Сподіваюсь, що нам вдасться створити атмосферу свята, яку відчуєте ви, шановні мешканці громади, і усі гості, які завітають до нас у ці дні!» – йдеться у повідомленні. 

Спільнота Твій Володимир відкрила нову історичну родзинку для містян та гостей міста. Кожен охочий зможе перевірити свою силу духу та доблесть, спробувавши дістати меч княжого дружинника Добромира. «Дякуємо усім, хто долучився до створення роботи, а саме - братам Роману та Павлу Горошкевичам, ковалю Валерію Атласу, художнику та скульптору Сергію Микиті. Жителів просимо поважати роботу майстрів та не псувати скульптуру», – зазначають ініціатори культурного проєкту.

Джерело: Твій Володимир