Попрощалися з 6-річною Мирославою, яку жорстоко вбив 13-річний сусід - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Попрощалися з 6-річною Мирославою, яку жорстоко вбив 13-річний сусід

Тривають слідчі дії.

Фото Барометр.

Попрощалися з 6-річною Мирославою, яку жорстоко вбив 13-річний сусід

У Старому Салтові Харківської області провели в останню путь шестирічну Мирославу Третяк

Біля цегляної двоповерхівки, де жила дівчинка, на прощання зібралися родичі та десятки місцевих жителів. Поки представники духовенства відспівували дитину, на вулиці пішов дощ, але ніхто навіть не думав розходитися.

Напередодні в поліції розповіли, що смерть дівчинки була насильницькою, а на її голові та обличчі виявили численні травми і садна. При цьому прощання проходило з відкритою труною, передає Newsroom.

Сьогодні біля будинку цілодобово чергує п'ятеро поліцейських. Правоохоронці кажуть, що будуть перебувати там до особливого розпорядження. Поки не знають, коли чергування закінчиться. Через дві доби з моменту події в селищі все спокійно, але копи говорять, що місцеві налаштовані радикально і можуть влаштувати самосуд над сім'єю підозрюваного в умисному вбивстві 13-річного Богдана Ф. Його мати Галина тимчасово виїхала зі Старого Салтова, щоб не провокувати сусідів.

Богдана вічно задирали, може, з помсти зважився на такий крок

Місцеві обговорюють кілька версій того, що сталося. Деякі впевнені, що хлопчик жорстоко розправився з дівчинки, бо його цькувала її родина.

«Вони над ним постійно знущалися, дідусь одного разу по двору з вилами бігав. Богдана вічно задирали, може, з помсти зважився на такий крок», - говорить місцева жителька Світлана.

За другою версією, з дітьми в той нещасливий вечір міг перебувати дорослий чоловік. Про це розповіла мама підозрюваного підлітка Галина Ф.

У селищі передають з вуст в уста, нібито Богдан змінився в обличчі, коли дізнався, що його розшукує поліція і навіть сказав: «Не піду додому, тепер на мене все повісять». При цьому начальник «главку» Андрій Рубель повідомив Newsroom, що в справі більше немає підозрюваних і в поліції більше нікого не допитують.

«Розмови про третю людину - маячня. Я був на місці цілу добу, першим розмовляв з Богданом. Він дав свідчення, що він це зробив, було проведено відтворення. Слідство підтримує одну версію - і інших немає», - сказав Рубель.

Читайте також: «Син був наляканим»: мати підозрюваного у вбивстві Мирослави Третяк заявила, що з дітьми був чоловік.