Українця покусала пантера: чоловік у важкому стані - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Українця покусала пантера: чоловік у важкому стані

Фото з відкритих джерел.

Українця покусала пантера: чоловік у важкому стані

Медики розповіли про стан чоловіка, на якого напала пантера в екопарку під Полтавою. А поліція, в свою чергу, з'ясовує, чому людина, яка начебто у закладі не працює, потрапила до клітки із хижаком.

33-річний чоловік, якого покусала пантера, у тяжкому стані, але загрози для життя немає. Напад хижака на людину стався у приватному зоопарку в селі Ковалівка під Полтавою.   Про це повідомила ТСН.

Як з’ясувалося, пантера напала на чоловіка зі спини, коли той зайшов до неї в клітку, щоб погодувати. Свідки почули крики, коли підбігли – звір сидів  у чоловіка на плечах, а він був закривавлений. На допомогу відразу кинулися працівники зоопарку та кілька відвідувачів. Хижака відігнали палицями. «Він був в клітці, годував її і вона напала. Він дуже кричав, а вона сиділа у нього на плечах і в пащі тримала верх його голови. І коли я вже підходила до нього, він сидів під сарайчиком, біля нього були працівники того парку», - розповідала очевидиця.

Правоохоронці  готують відкрити кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони праці адміністрацією приватного екопарку.     

Швидка доправила пораненого до реанімації обласної лікарні, там його прооперували. У поліції кажуть, що потерпілий не працює у зоопарку і виясняє, як він опинився в клітці з пантерою. Правоохоронці  готують відкрити кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони праці адміністрацією приватного екопарку.

Читайте також: У луцькому зоопарку ведмідь покалічив жінку

Джерело: Роксолана ВИШНЕВИЧ