Волинські митники виявили контрабанду цигарок на 3 мільйони гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Волинські митники виявили контрабанду цигарок на 3 мільйони гривень (Фото)

Облаштували спеціальний сховок.

Фото Волинської митниці.

Волинські митники виявили контрабанду цигарок на 3 мільйони гривень (Фото)

За виявленим фактом незаконного переміщення білоруських цигарок працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил на суму понад 3 млн грн

Слідуючи з України в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці по смузі руху «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «Рено» під керуванням громадянина України. Відповідно до товаросупровідних документів, переміщувався вантаж «кабельні котушки». Про це інформує Волинська митниця.

У спеціально виготовлених сховищах в згаданих котушках виявлено цигарки марки «Minsk capital», без марок акцизного податку України, виробництва Гродненської тютюнової фабрики «Неман», Республіки Білорусь в кількості 125 970 пачок.

Під час проведення повного митного огляду зазначеного транспортного засобу в спеціально виготовлених сховищах в згаданих котушках виявлено цигарки марки «Minsk capital», без марок акцизного податку України, виробництва Гродненської тютюнової фабрики «Неман», Республіки Білорусь в кількості 125 970 пачок.

Таким чином директор підприємства - відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч.1 статті 483 Митного кодексу України.