Третина мільйона гривень: на Ковельщині порахували збитки від буревію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Третина мільйона гривень: на Ковельщині порахували збитки від буревію

Залишились без даху окремі будинки, з яких шифер злітав в одну мить, пошкоджені прибудинкові споруди.

Фото: газета «Ратнівщина».

Третина мільйона гривень: на Ковельщині порахували збитки від буревію

У Ковельському районі буревій налетів на Ратнівщину 27 липня о 20 годині. У Ратному вирувала негода всього декілька хвилин, а далі ще з більшою силою налетіла на Заброди і наробила немало біди

Про це пише газета «Ратнівщина».

Летіли гілки дерев, яблука, груші, вишні та абрикоси вмить встелили землю, з корінням валилися дерева, падаючи на електродроти, не витримували і ламалися електроопори, внаслідок чого знеструмлювались цілі села. Залишились без даху окремі будинки, з яких шифер злітав в одну мить, пошкоджені прибудинкові споруди. Добряче потерпіли від стихії і городина та зернові мешканців краю.

Добряче потерпіли від стихії і городина та зернові мешканців краю.

Внаслідок негоди повністю без світла залишились Лучичі, Заброди, Якушів, Поступель, Зоряне, Адамівка, Датинь, частково – Ратне, Комарове, Велимче, Межисить, Піски-Річицькі, Видраниця, Замшани, Тур.

За інформацією виконуючого обов’язки директора Ратнівської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Сергія Кульбачинського, під час бурі були обірвані не лише електролінії, а й зламані 11 електроопор, з яких 8 – у Забродах, 2 – у Зоряному і 1 – у Ратному.

Читайте також: Камінь-Каширщина, Ківерцівщина, Любешівщина і Маневиччина отримають 10 мільйонів з бюджету