На Волині атовці облаштовують рекреаційну зону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
На Волині атовці облаштовують рекреаційну зону

23 колишніх військовослужбовців, які об’єдналися у "Спілку ветеранів війни і громади", працюють над благоустроєм території.

Фото Суспільне.Волинь.

На Волині атовці облаштовують рекреаційну зону

У селі Зимне Володимир-Волинського району ветерани АТО/ООС облаштовують відпочинкову зону. Майже п'ять років тому колишні військовослужбовці власними силами зініціювали впорядкування відпочинкової зони

23 колишніх військовослужбовців, які об’єдналися у «Спілку ветеранів війни і громади», працюють над благоустроєм території. Раніше на місці відпочинкової зони був закинутий торф'яник. До 2018-го року на території були зарості борщівника та стихійне сміттєзвалище, пише Суспільне

Нині тут розрівняли і розчистили територію від хащів, викопали ставок, облаштувати дитячий майданчик, змайструвати альтанки для відпочинку та посадили декоративні дерева, – розповів голова ГО «Спілка ветеранів війни і громада» Олександр Сорочук.

До створення рекреаційної зони в селі Зимне в першу чергу залучають ветеранів АТО/ООС. Також, говорить голова організації, доєднуються місцеві жителі.

23 колишніх військовослужбовців, які об’єдналися у «Спілку ветеранів війни і громади», працюють над благоустроєм території.

«Екскаватор копав майже 1,5 місяці. Декілька разів приганяли грейдер, бульдозера важкого. Там, де зараз дитячий майданчик, неможливо було пройти: була нерівна місцевість і багато сміття», – зазначив Олександр Сорочук.

Реалізація такого проєкту сприяє психологічній реабілітації. Свою роботу над відпочинковою зоною ветерани називають трудотерапією.

«Між собою хлопці більш відкриті. Не кожен в сім’ї скаже, що було там і що наболіло. А з побратимами можна поділитися, які тебе зрозуміють», – говорить ветеран-атовець Віталій Мотузюк.

Ветеран каже: мобілізували у першу хвилю у 2014 році. «У складі 51-ої бригади пройшов Іловайський котел. Повернувшись додому, впоратися зі спогадами про війну допомогла сім’я і трудотерапія», – додав волинянин.

Зараз ставок, який наповнюється джерельною водою – єдина водойма у селі Зимне. Члени місцевої спілки атовців впорядкували джерело.

Зі слів голови громадської організації Олександра Сорочука, спільна робота атовців – і користь для здоров’я, і добра справа для односельців. Поки, каже, у своїх планах не зупиняються.

Всього на території громади мешкає 248 ветеранів АТО/ООС, – повідомив голова Зимнівської громади Вячеслав Католик.

Читайте також: Створять комісію, яка перевірятиме усіх, хто отримав ордени, УБД, земельні ділянки