Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
В олімпійському Токіо спортсменка з Нідерландів виграла забіг після падіння на останньому колі (Фото)

Неймовірно!

Фото REUTERS.

Просто неймовірна сила волі...

Бігунка з Нідерландів Сіфан Хассан здобула неймовірну перемогу в півфінальному забігу на дистанції 1500 метрів на Олімпіаді в Токіо.

Відео перемоги Хассан стало популярним в мережі, повідомляє УНІАН.

На початку останнього кола нідерландка впала, зіткнувшись з однією з суперниць. Вона опинилася на останньому місці, проте не здалася. Хассан зробила неймовірний ривок і на фініші вирвала перемогу в забігу.

Тепер спортсменка змагатиметься за золото у фіналі.

Відзначимо, що в цей же день Хассан стала олімпійською чемпіонкою на дистанції 5000 метрів.