Токіо-2020: медальний залік після 11-го змагального дня

Двійко британців тріумфували у вітрильному спорті.

Фото REUTERS.

Попереду Китай, США та Японія

На Олімпійських іграх у Токіо завершився одинадцятий день змагань.

Збірна Китаю завоювала вже 32 золоті нагороди, в той час, як команди США та Японії мають відповідно 24 й 19 медалей першої проби, повідомляє УНІАН.

Українська збірна опустилася на 61-е місце в заліку, попри те, що Алла Черкасова у дисципліні вільна боротьба завоювала бронзу.

Українська збірна опустилася на 61-е місце в заліку, попри те, що Алла Черкасова у дисципліні вільна боротьба завоювала бронзу. Україна може впевнено сподіватися на поліпшення свого становища, оскільки два борці (Жан Беленюк й Парвіз Насібов) гарантували собі щонайменше срібні медалі.

Якщо ці двоє 4 серпня вдало виступлять у фіналі, то Україна може істотно покращити своє турнірне становище.