Вчені попереджають: у світі стане народжуватися набагато менше дівчаток - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Вчені попереджають: у світі стане народжуватися набагато менше дівчаток

Отакої...

Фото Pixabay.

Вчені попереджають: у світі стане народжуватися набагато менше дівчаток

Жіноче населення може істотно зменшитися

У наступні десятиліття в світі народжуватиметься на 4,7 мільйона дівчаток менше через практику абортів за статевою ознакою і культури окремих країн, в яких віддають перевагу синам.

Диспропорція новонароджених хлопчиків і дівчаток досягне 22 мільйонів до 2100 року.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Франс-Прес» з посиланням на медичний журнал BMJ, передає сайт Українці. Висновки вчених засновані на аналізі даних про три мільярди народжень за останні півстоліття.

За прогнозами авторів дослідження, диспропорція новонароджених хлопчиків і дівчаток досягне 22 мільйонів до 2100 року.

Через зміну демографічної ситуації з'явиться багато самотніх молодих чоловіків. У перспективі це може призвести до зростання насильства і скорочення кількості шлюбів.

«Менша кількість жінок у популяції може призвести до підвищеного рівня антисоціальної поведінки та насильства і в кінцевому підсумку може вплинути на довгострокову стабільність та соціальний сталий розвиток», – вважають вчені.

Дослідники вивчили 12 країн, в яких з 1970 року зростала диспропорція чоловіків і жінок, а також 17 країн, де на це вплинули соціальні або культурні фактори. В основному це держави Південно-Східної Європи, Південної та Східної Азії.

Читайте також: Стала бабусею у... 23 роки: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса.