Через бездіяльність депутатів у громаді на Волині не працювала служба у справах дітей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Через бездіяльність депутатів у громаді на Волині не працювала служба у справах дітей

Суд зобов'язав депутатів створити ССД.

Фото Pixabay.

Через бездіяльність депутатів у громаді на Волині не працювала служба у справах дітей

Прокурори у суді домоглися утворення у Велимчівській сільській раді такої структури

Волинський окружний адміністративний суд задоволив позов Ковельської окружної прокуратури в інтересах держави до Велимчівської сільської ради Ковельського району, визнав протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування та зобов’язав утворити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей.

На території ОТГ, створеної у 2017 році, проживає майже 800 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Прокурори з'ясували, що на території ОТГ, створеної у 2017 році, проживає майже 800 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Однак, органи місцевого самоврядування досі не створили служби у справах дітей, чим порушують вимоги чинного законодавства та не виконують повноваження із забезпечення, дотримання і захисту прав дітей.

Читайте також: ВолинЯКА упіймав рибинЯКУ, під закуску з якої можна вдудлити дві відрі горілЯКИ (Оновлено).

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися визнання такої бездіяльності протиправною та зобов’язання органів місцевого самоврядування утворити у складі виконавчих органів ради служби у справах дітей.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.