Курси НБУ $ 44.70 € 51.55
Велика Британія передасть Україні два мінних тральщики

Оце так!

Фото: Twitter/NavyLookout

Велика Британія передасть Україні два мінних тральщики

Тральщик HMS Ramsey прослужив Королівському флоту 21 рік, проходивши морями 175 тисяч миль, а HMS Blyth за 20 років служби пройшов 185 тисяч миль

Велика Британія офіційно підтвердила, що передасть Україні два мінних тральщики Ramsey та Blyth Україні, які британський флот вивів з експлуатації.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у повідомленні на сайті британського Королівського флоту.

Урочиста церемонія виведення з бойового складу відбулась на військово-морській базі у Шотландії 4 серпня. 

«Blyth та Ramsey ще насолоджуватимуться новим життям у Чорному морі. Після завершення подальших робіт над двома суднами вони будуть передані ВМС України», - йдеться у заяві.

«Blyth та Ramsey ще насолоджуватимуться новим життям у Чорному морі. Після завершення подальших робіт над двома суднами вони будуть передані ВМС України», - йдеться у заяві.

Тральщик HMS Ramsey прослужив Королівському флоту 21 рік, проходивши морями 175 тисяч миль, а HMS Blyth за 20 років служби пройшов 185 тисяч миль.

Кораблі підтримували операції на Близькому Сході, у Великій Британії або під час виконання завдань НАТО у північноєвропейських та середземноморських водах.

Обидва кораблі відносяться до протимінних тральщиків класу Sandown, що увійшли до складу британського флоту у період з 1989 по 2001 роки.

Реклама Google

Читайте також: На Волині директора підприємства покарали за корупцію.

Telegram Channel