Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
«Валітє самі із маєй страни»: адвокатка зняла ролик у відповідь на мовний закон і потрапила у скандал (Відео)

Позиція жінки не сподобалася українцям.

Скріншот із відео.

«Валітє самі із маєй страни»: адвокатка зняла ролик у відповідь на мовний закон і потрапила у скандал (Відео)

У мережі вони порадили їй їхати з України і побажали щасливої дороги

Адвокатка Дарина Климович із Києва виступила проти мовного закону в Україні, а також слів президента про те, що ті, хто не любить країну, повинні виїхати з неї. У підсумку жінка нарвалася на критику підписників.

Про свою позицію вона заявила, знявши ролик. Його опублікувала у своєму Instagram і на Facebook-сторінці адвокатського бюро «Климович і партнери», вказавши геолокацією Росію, передає radiotrek.rv.ua.

У мережі вони порадили їй їхати з України і побажали щасливої дороги.

«Що ж... Хто я така, врешті-решт, щоб не слухати президента?» – підписала відео авторка.

На кадрах жінка наводить твердження гаранта, депутата Верховної Ради, «націоналістів» і мовного омбудсмена: «хто не любить Україну – їдьте до Росії», «треба валити з цієї країни», «валіза. вокзал. Росія», «якщо вам не подобається закон про мову – переїжджайте в іншу країну» відповідно.

Далі Климович збирає валізу і граціозно йде з нею до дверей, а потім розвертається і «відповідає»: «валіть самі з моєї країни».

Така позиція жінки не сподобалася українцям. У мережі вони порадили їй їхати з України і побажали щасливої дороги.

За даними Національної асоціації адвокатів України, Дарина Климович – адвокатка із сімейних справ і розлучень, обліковується в Раді адвокатів Черкаської області, працює в адвокатському бюро «Климович та партнери» (Київ).

Нагадаємо, 16 липня в Україні набув чинності закон про мову. Він передбачає обов'язкове використання державної мови в публічному просторі та зачіпає культурну сферу, телебачення, кіно, музеї, книговидання й туризм.

Читайте також: Українська блогерка назвала Росію улюбленою країною: у скандал втрутився Медведчук (Відео).

Telegram Channel