Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
На Волині місцеву владу змусили створити службу у справах дітей

Фото ілюстративне.

Фото khm.gov.ua.

На Волині місцеву владу змусили створити службу у справах дітей

Прокурори у суді домоглися утворення служб у справах дітей у Ратнівській селищній та Забродівській сільській раді

Волинський окружний адміністративний суд задоволив позови Ковельської окружної прокуратури в інтересах держави до Ратнівської селищної та Забродівської сільської ради Ковельського району, визнав протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування та зобов’язав утворити у складі виконавчих органів рад служби у справах дітей.

На території ОТГ, створених у 2017 та 2020 році, проживає  понад 8 тисяч дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Прокурори з'ясували, що на території ОТГ, створених у 2017 та 2020 році, проживає  понад 8 тисяч дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Однак, органи місцевого самоврядування досі не створили служби у справах дітей, чим порушують вимоги чинного законодавства та не виконують повноваження із забезпечення, дотримання і захисту прав дітей.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися визнання такої бездіяльності протиправною та зобов’язання органів місцевого самоврядування утворити у складі виконавчих органів рад служби у справах дітей.

Читайте також: У Рівному зникла дитина, рідні просять допомогти розшукати.

Telegram Channel