Била кулаком по обличчі та тягала за волосся: на Волині покарали хуліганку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Била кулаком по обличчі та тягала за волосся: на Волині покарали хуліганку

Зловмисницю оштрафували.

Фото Pixabay.

Била кулаком по обличчі та тягала за волосся: на Волині покарали хуліганку

У Рожищі судили жінку, яка влаштувала бійку у Переспі

Обвинувачена жінка 15 листопада 2020 року об 11 годині на вулиці Ковельській підбігла до потерпілої, яка знаходилась на зупинці громадського транспорту, та без жодних пояснень умисно нанесла два удари кулаком по обличчі, а потім схопила останню за волосся, повалила на коліна та нанесла декілька ще ударів ногою по тілу. Про це йдеться у вироку Рожищенського районного суду, передає «Район.Рожище».

Згідно з висновком судово-медичного експерта, потерпіла жінка отримала синці на виличній ділянці голови, у ділянці обох колінних суглобів, садна в ділянці правої гомілки, які за ступенем тяжкості належать до категорії легких тілесних ушкоджень.

Суд призначив хуліганці покарання у вигляді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 тисячі гривень.

Обвинувачена жінка свою вину не визнала і переконувала суд, що тілесні ушкодження потерпілій під час конфлікту не заподіювала.

Читайте також: Мати викликала допомогу: психічно хворий чоловік вбив поліцейського.

Зрештою суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, та призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 тисячі гривень.