У Москві встановили «пам'ятник лайну» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
У Москві встановили «пам'ятник лайну»

Отакої!

Фото twitter.com/Aeronaut_ru

У Москві встановили «пам'ятник лайну»

Йдеться про справді дуже дивний витвір мистецтва...

У Росії з'явився вкрай дивний пам'ятник, який дуже насмішив мережу. Скульптуру у вигляді великої купи «мистецтва» не оцінили у США та Європі, тому її вирішили показати росіянам у Москві. Інсталяція, яка називається «Велика глина №4», являє собою 12-метровий монумент у вигляді п'яти величезних глиняних шматків.

Про скульптуру, яку вже назвали в мережі «пам'ятником л*йну», повідомляє УНІАН з посиланням на російське видання tjournal.

Інсталяцію створив швейцарець Урс Фішер. Він вважає, що його скульптура є символом перетворення матерії в руках людини. Митець намагався створити щось особливе протягом восьми років, проте у нього нічого не виходило. Він складав шматки глини, роблячи з них «пірамідку», а потім зрозумів - це і є мистецтво.

Інсталяцію створив швейцарець Урс Фішер. Він вважає, що його скульптура є символом перетворення матерії в руках людини.

Фішер вирішив зробити своє «творіння» масштабнішим та збільшив скульптуру у 50 разів. На цей раз фрагменти великої купи «мистецтва» він зробив з алюмінію. Інсталяцію вже возили до США та Італії, проте там роботу скульптора ніхто не оцінив. Тому дивний пам'ятник тепер встановили у РФ, там він буде стояти на Болотній набережній у Москві. 

Як довго росіяни зможуть насолоджуватись виглядом арт-об'єкту - ніхто не знає. Проте мешканці столиці РФ вже обурюються у соціальних мережах. Деякі користувачі вважають встановлення дивного пам'ятника спробою відвернути увагу людей від проблем та безладу у країні.

Читайте також: У Кривому Розі продовжують коїтися моторошні речі: цього разу чоловіка знайшли повішеним на дверях власного будинку.