«Вона всіх у дворі дістала»: підозрюваний у вбивстві підліток розкрив деталі трагедії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
«Вона всіх у дворі дістала»: підозрюваний у вбивстві підліток розкрив деталі трагедії

Дівчинці було всього 6.

Фото Нацполіція.

«Вона всіх у дворі дістала»: підозрюваний у вбивстві підліток розкрив деталі трагедії

Богдан каже, що до вбивства може бути причетна ще одна людина

Підліток, підозрюваний у вбивстві шестирічної Мирослави Третяк, розповів про скоєний злочин і розкрив його нові подробиці.

Як пише харківський сайт Newsroom, про це йшлося у програмі «Говорить Україна». Зокрема, в ефірі оприлюднили запис розмови 13-річного Богдана з сестрами. Підліток розповів їм про «дорослого чоловіка на мотоциклі». Той нібито попросив його привести жертву в покинуту пекарню, щоб «розібратися» з нею. Мирослава нібито «діставала» Богдана.

«Вона всіх у дворі дістала», - заявляє він на записі.

Офіційно у вказаній справі фігурантом є лише Богдан.

Богдан також заявив сестрі, що чоловік нібито пропонував йому вбити дівчинку, на що підліток погодився. Після цього він залишився чекати на Богдана з жертвою.

Читайте також: «Видно, хотіли поїсти яблук», – селищний голова про вбивство 6-річної Мирослави Третяк (Фото).

За наявною інформацією, сім'я підозрюваного заявляла про двох раніше судимих чоловіків, які можуть мати стосунок до злочину. Повідомляється, що один з них має судимість за згвалтування малолітньої родички, а другий нібито загравав з 15-річною сестрою Богдана.

Офіційно у вказаній справі фігурантом є лише Богдан.