У Луцьку виявили ботоферму, яка працювала на шкоду інтересам України (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
У Луцьку виявили ботоферму, яка працювала на шкоду інтересам України (Фото)

Обладнання вилучили.

Фото пресслужби Волинської обласної прокуратури.

У Луцьку виявили ботоферму, яка працювала на шкоду інтересам України (Фото)

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури слідчі Управління СБУ у Волинській області здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом здійснення закликів та розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення дій, які посягають на територіальну цілісність і недоторканність України (ч.2 ст. 110 КК України)

Правоохоронці виявили у Луцьку ботоферму, яку використовували для незаконної підміни телефонного трафіку з метою переадресації дзвінків для їх подальшої анонімізації, а також для анонімного створення псевдоакаунтів в соціальних мережах для розповсюдження фейкової інформації на шкоду авторитету та державній безпеці України.

В одному з приміщень в обласному центрі Волині виявлено і вилучено обладнання для здійснення цієї протиправної діяльності: комп’ютери, VoIP-шлюзи, модеми, сім-картки мобільних операторів зв’язку.

Сьогодні, 18 серпня 2021 року, у ході санкціонованих обшуків в одному з приміщень в обласному центрі Волині виявлено і вилучено обладнання для здійснення цієї протиправної діяльності: комп’ютери, VoIP-шлюзи, модеми, сім-картки мобільних операторів зв’язку.

Нагадаємо, Палицю та Івахіва позбавили зарплат за прогули у Верховній Раді.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на це майно, встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності, а також особи замовників публікацій.

Зауважимо, що за вчинення за попередньою змовою групою осіб публічних закликів чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення дій, які посягають на територіальну цілісність і недоторканність України, санкцією ч.2 ст. 110 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.