У Луцьку презентують видання про унікальні археологічні знахідки в одному волинському селі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
У Луцьку презентують видання про унікальні археологічні знахідки в одному волинському селі (Фото)

У монографії представлені результати комплексних археологічних досліджень поблизу села Ратнів та у його околицях.

Волинь-нова

У Луцьку презентують видання про унікальні археологічні знахідки в одному волинському селі (Фото)

20 серпня у Краєзнавчому музеї о 12:00, відбудеться презентація наукового видання «Різночасові пам’ятки поблизу села Ратнів на Волині. Дослідження 2015 року»

Видання представлятиме один з авторів, науковий співробітник відділу археології Криму та Північно-Західного Причорномор’я Інституту археології НАН України. к.і.н. Сергій Теліженко.

На презентацію книги земляків запросив настоятель церкви Святої Параскеви архімандрит Онуфрій із Ратнева Луцького району. 

У монографії представлені результати комплексних археологічних досліджень поблизу села Ратнів та у його околицях. Окрім власне археологічної частини, у виданні наведені також результати археозоологічних, антропологічних та радіокарбонних досліджень.

На презентацію книги земляків запросив настоятель церкви Святої Параскеви архімандрит Онуфрій із Ратнева Луцького району. Він розповів, що видання розкриває чимало невідомих загалу сторінок його села.

 Випуск цієї монографії присвячується 30-річчю Незалежності України.

Читайте також: Масковий режим не скасовували: волиняни ігнорують карантин