У Херсоні впав найбільший прапор України, який встановили до Дня Незалежності (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 30.68
У Херсоні впав найбільший прапор України, який встановили до Дня Незалежності (Фото)

Флагшток, висота якого 70 метрів і ціна 8 мільйонів гривень, побудували невідомі спонсори.

Фото most.ks.ua.

У Херсоні впав найбільший прапор України, який встановили до Дня Незалежності (Фото)

Прапор планували урочисто відкрити 23 серпня

У Херсоні упав гігантський флагшток, який обласні органи встановлювали у Парку Слави, за завданням Офісу Президента. Відповідні фото опублікували анонімні телеграм-канали. 

Флагшток, висота якого 70 метрів і який коштує близько 8 мільйонів гривень, встановили невідомі спонсори.

Флагшток, висота якого 70 метрів і який коштує близько 8 мільйонів гривень, встановили невідомі спонсори.

 Факт падіння підтвердило джерело в Херсонській ОДА.

Прапор планували урочисто відкрити 23 серпня. Це повинен був бути найбільший і рекордний прапор області. Але очевидно, що тепер рекорду не буде. Зате можна констатувати, що рекорд з падіння найбільшого прапору в області, а може і в Україні, встановити удалось. Подію вже прокоментував в соцмережах губернатор Сергій Козир.

Нагадаємо, в обласному центрі Волині до Дня Незалежності державний символ розмістили неподалік будівлі Волинської ОДА на Київському майдані. Збудували об'єкт за гроші меценатів. Аналогічні прапори встановили і в інших обласних центрах України. Експертна організація StateWatch з посиланням на відповіді обласних державних адміністрацій, систему Prozorro та повідомлення в локальних ЗМІ проаналізувала, що мінімум у 17 областях збираються встановити найвищі прапори до Дня Незалежності. Загалом на такий проект можуть витратити 170,7 млн грн з державного та місцевих бюджетів.

Читайте також: На Волині на ювілейному 15-му фестивалі українського духу «Бандерштат» розгорнули найбільший прапор України.

 

 


 

Джерело: Главком