Медична допомога після удару Данилюка обійшлася Милованову у 5000 доларів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Медична допомога після удару Данилюка обійшлася Милованову у 5000 доларів

«Це була активна фаза дебатів»…

Фото із сайту rnbee.net.

Медична допомога після удару Данилюка обійшлася Милованову у 5000 доларів

Він отримував допомогу в США, куди поїхав викладати в університеті

Голова конкурсної комісії з обрання директора Бюро економічної безпеки Тимофій Милованов заявив, що медичне обслуговування після його сутички з недопущеним до відбору екссекретарем РНБО Олександром Данилюком (обоє на фото) обійшлося в 5000 доларів. Про це інформує lb.ua.

Читайте у нас: «Зі словами «Ти – покидьок!» Данилюк ударив «дебіла» Милованова».

Милованов отримав меддопомогу в університетській лікарні в США, де викладає, адже він прибув туди на наступний день після інциденту. Скриншот рахунку Милованов оприлюднив у Facebook.

Скриншот рахунку Милованова. Фото з його сторінки у Facebook.
Скриншот рахунку Милованова. Фото з його сторінки у Facebook.

 «На фото рахунок за візит до лікарні стосовно ока. Загальна сума – 5 тис доларів. Скидка 4,5 тис доларів. Скидка тому що я викладач і лікарня належить університету. Залишок оплачує страхова та я. Моя частка – $150», – написав він.

Загальна сума – 5 тис доларів. Скидка 4,5 тис доларів. Скидка тому що я викладач і лікарня належить університету.

Нагадаємо, що колишній секретар РНБО Олександр Данилюк побився з радником голови ОПУ Тимофієм Миловановим на святкуванні дня народження першого.

Онлайн-суперечка між главою конкурсної комісії та власне кандидатом на посаду очільника БЕБ почалася після того, як Данилюка не допустили до участі у відборі через не верифікований диплом про вищу освіту іноземного вишу.

Читайте також у нас: «У суді водій, який збив у Луцьку чоловіка і двох його дітей, визнав провину (Відео)».