Літак з Кабула: до Києва привезли українських військових та іноземних журналістів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Літак з Кабула: до Києва привезли українських військових та іноземних журналістів

Літак приземлився приблизно о 6:50.

Фото Українська Правда.

Літак з Кабула: до Києва привезли українських військових та іноземних журналістів

Літак приземлився приблизно о 6:50

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, хто був на борту евакуаційного літака, який вранці в неділю прибув до Києва.

Про це міністр повідомив у фейсбуці. 

Це вже другий евакуаційний борт з Кабула. Кулеба наголосив, що завдяки зусиллям МЗС, ЗСУ та ГУР МО тепер 83 людини в безпеці в Україні. Серед них – громадяни України, журналісти Wall Street Journal та Радіо Свобода, які були в найбільшій небезпеці в Афганістані, діти, жінки (одна з них на восьмому місяці вагітності).

Прямо зараз Україна продовжує працювати над наступним рейсом з Кабула.

«Особливо був радий бачити одного з 12 українців, які застрягли на військовій базі під Кабулом. Саме з ним я говорив телефоном і обіцяв, що ми їх витягнемо. Усіх їх ми повернули додому. Саме про них росіяни розганяли фейк, що Україна їх кинула. Але ми дотрималися обіцянки, тому що своїх Україна не кидає».

Очільник МЗС додав, що прямо зараз Україна продовжує працювати над наступним рейсом з Кабула.

Водночас ОП зазначає, що серед евакуйованих з Афганістану 83 осіб 31 українець, а також громадян інших держав. На батьківщину повернулися 12 українських військових. Також були врятовані іноземні журналісти та громадські діячі, які попросили про допомогу.

За даними УП, літак приземлився приблизно о 6:50.

Читайте також: 30 тисяч доларів від донецьких бойовиків, «гаплик» від лучанина Шевчука, «хана» від путінської пропагандистки Скабєєвої і фонтан від Годика у Горохові

 

 

 

 

Джерело: Українська Правда.