«Бо Зеленський не запросив»: Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
«Бо Зеленський не запросив»: Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства

У 16-річному віці Оксана Баюл виграла для України золото в фігурному катанні на Олімпіаді-1994 в норвезькому Ліллехаммері.

Фото із сайту dt.ua.

«Бо Зеленський не запросив»: Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства

Легендарна фігуристка залишиться з паспортом США

Знаменита українська фігуристка Оксана Баюл, яка вже багато років проживає в США, оголосила про те, що відмовляється від українського громадянства, пише sport.ua:

Головою в бортик без мене.

«Я роблю це. Я дуже схвильована. Прийшов час. Я більше нічого нікому не доводжу. Ні так ні. Головою в бортик без мене. Конституція України передбачає, що в Україні дозволено тільки одне громадянство.

Відповідно до законодавства України, якщо громадянин України набуває громадянство іншої держави, така особа все ще визнається громадянином України в правовідносинах. Я відмовляюся від українського громадянства».

Читайте також: Митрополит Епіфаній подякував п’ятому Президенту Петру Порошенку за зусилля у здобутті Томосу про автокефалію ПЦУ (Фото, відео)​.

Нагадаємо, Оксана Баюл стала першою олімпійською чемпіонкою в історії незалежної України. Вона завоювала золото в фігурному катанні на Олімпіаді 1994 року в Ліллехаммері.

Зазначимо, що раніше Баюл в Instagram повідомила, що її не запросили на святкування 30-річчя Незалежності України. «Те, що Зеленський мене не запросив на святкування 30 років незалежності ㅡ так я вже давно не літаю в хмарах і все одно спасибі», – написала Баюл.