«Волинь» повертається з Івано-Франківська не з порожніми руками…

Так фани лучан привітали свого голкіпера Віталія Неділька із 39-им днем народження.

Фото із сайту footballua.tv.

.. але і без перемоги

Футбол. Чемпіонат України. Перші ліга. 5 тур. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (0:1 – Валерій Сад, 14 хв., з пенальті; 1:1 – Ростислав Волошинович, 29 хв.).

Рахунок відкрила луцька команда на 14-й хвилині матчу – із пенальті забив Валерій Сад.

Проте на 29-й хвилині гравці «Прикарпаття» зрівняли рахунок. Після розіграшу стандарту відзначився екс гравець «Волині» Ростислав Волошинович – і цим самим зіпсував святковий намір голкіпера лучан Віталія Неділька, який вчора відзначив уже своє 39-ліття.

У другому таймі жодна із команд не забивала у ворота суперника.

Тож знову бойова нічия. Четверта в п’яти матчах першості.

Як зазначає офіційний сайт клубу fcvolyn.net, «вкотре приємно, що талановита волинська молодь попри потужно щільний графік на початку сезону залишається без поразок у чемпіонаті. Утім, попереду в підопічних Альберта Шахова ще важче випробування – уже 28 серпня в Луцьку «Волинь» прийматиме харківський «Металіст», який поки що змітає всіх на своєму шляху.

28 серпня в Луцьку «Волинь» прийматиме харківський «Металіст», який поки що змітає всіх на своєму шляху.

Чи втримають облогу лучани в матчі з лідером першості – побачимо вже скоро.