Волинський бізнесмен не сплатив державі майже 4 мільйони гривень податків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Волинський бізнесмен не сплатив державі майже 4 мільйони гривень податків

Підприємство має компенсувати завдану державі шкоду.

Фото Pixabay.

Волинський бізнесмен не сплатив державі майже 4 мільйони гривень податків

Прокурори галузевого відділу Волинської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про умисне ухилення від сплати податків у значних розмірах (ч.1 ст. 212 КК України), вчинене підприємцем-перевізником із Луцька

Суд визнав суб’єкта господарювання винуватим у тому, що у 2017-2018 роках він, аби занизити належний до сплати розмір податків та зборів, вносив до документів звітності неправдиві відомості й через це до бюджету не надійшло майже 3,9 мільйона гривень.

Судом задоволено позов Головного управління ДПС в області про стягнення з підприємця 7 мільйонів гривень збитків, завданих державі його незаконними діями.

Покарання, призначене перевізнику – штраф у розмірі чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 тисяч гривень).

Читайте також: Помер відомий волинський краєзнавець. Перед смертю дослідник дав інтерв'ю «Газеті Волинь» (Відео).

Також, судом задоволено позов Головного управління ДПС в області про стягнення з підприємця 7 мільйонів гривень збитків, завданих державі його незаконними діями. Цю суму складають несплачені податки, штрафні санкції та пеня.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.