Спеціальний корм для чищення зубів собаці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Спеціальний корм для чищення зубів собаці

Якщо ви помітили будь-які зміни в стані зубів та ясен собаки, необхідно терміново показати її ветеринару.

Фото purina.ua.

Спеціальний корм для чищення зубів собаці

Підтримка здорового стану ротової порожнини собаки — відповідальність її власника. Для запобігання поширення стоматологічних захворювань, а також щоб зміцнити зуби та ясна тварини, ветеринари рекомендують регулярно чистити їх за допомогою спеціальних щітки та пасти

Проте це не найефективніший метод. Хоча б тому, що зубною щіткою майже неможливо дістатися дальніх зубів, де часто забивається їжа. Для комплексного щоденного догляду за ротовою порожниною домашнього улюбленця рекомендуємо використовувати додатковий сухий корм від компанії Purina — DentaLife.

Чи всі собаки потребують догляду за ротовою порожниною

Існують породи собак, які схильні до появи захворювань зубів та ясен. Для таких тварин очищення емалі — важливий етап щоденної рутини. І цей етап складається не лише з використання щітки та пасти, спеціально розроблених для домашніх улюбленців, але й додавання в якості смаколика сухого корму для чищення зубів.

Втім, не тільки породи, схильні до захворювань ротової порожнини, потребують такого ставлення до зубів. Окрім генетичної схильності причинами розвитку пародонтозу чи появи зубного каменю можуть бути:

  • неправильне чи незбалансоване харчування, через яке організм тварини не отримує достатньої кількості вітамінів та мінералів;

  • вікові зміни — з роками зуби стають більш крихкими, а ясна — чутливими;

  • неправильне чищення зубів.

Додатковий корм DentaLife — ефективний захист зубів від нальоту та каменю

Корм DentaLife — це спеціальне харчування, яке сприяє очищенню зубів від залишків їжі та нальоту. Харчування випускається в невеликих паличках, які зручні для собак та дає змогу дістатися важкодоступних зубів.

Серед інших переваг DentaLife:

  • наявність у складі поживних речовин: вітамінів, мінералів, антиоксидантів, злаків, м’яса та субпродуктів для підтримки здоров’я вашого домашнього улюбленця;

  • відсутність у складі цукру та штучних барвників;

  • у лінійці представлені корми для собак малих та великих порід.

Давати додатковий корм собаці можна на щоденній основі. Це ефективний метод профілактики здебільшого для стоматологічних хвороб.

Оптимальна форма, розмір та текстура паличок дають змогу прибрати наліт та зубний камінь навіть у важкодоступних місцях. А наявність смачних складових зробить такий сухий корм улюбленим смаколиком вашого собаки.

Важливо пам’ятати, що хвороби ротової порожнини в разі їхнього неправильного лікування можуть впливати на загальний стан здоров’я вашого улюбленця. Тож, якщо ви помітили будь-які зміни в стані зубів та ясен собаки, необхідно терміново показати її ветеринару, який огляне тварину та назначить правильне лікування.