На Московії дві школярки, аби не йти 1 вересня до школи, спробували на таксі дременути до Фінляндії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
На Московії дві школярки, аби не йти 1 вересня до школи, спробували на таксі дременути до Фінляндії

Отакої!

Фото REUTERS.

На Московії дві школярки, аби не йти 1 вересня до школи, спробували на таксі дременути до Фінляндії

Дівчат затримали й наказали лишатися у вотчині Путіна

На кордоні РФ і Фінляндії затримали двох школярок з Санкт-Петербурга. З початком навчального року вони вирішили не йти в школи і спробували виїхати за межі Росії, інформує УНІАН.

Як повідомляє «Фонтанка», напередодні вночі в поліцію звернулася жінка, яка попросила знайти її дочку Єфросинію. Десятикласниця пішла з дому ввечері 30 серпня, щоб зустрітися з подружкою Алісою, але додому так і не повернулася.

Примітно, що спочатку школярка просилася на ночівлю до Аліси, але батьки її не відпустили. Дочка сприйняла це без істерик, ймовірно готуючи новий план.

Як з'ясувалося, старшокласниці вирушили до Фінляндії на таксі.

Як з'ясувалося, старшокласниці вирушили до Фінляндії на таксі. На кордоні їх зупинили прикордонники, перевірили документи і подзвонили батькам. Пізніше Єфросинія пояснила поліції, що її подружку насправді звуть Настя. Познайомилися вони півроку тому в соціальних мережах, але зустрітися вирішили лише 30 серпня.

У підсумку 16-річну Єфросинію передали матері.

Читайте також: Жінки визначилися з ідеальною тривалістю сексу.