Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
До місцевих бюджетів на Волині сплачено понад 3,8 мільярда гривень податків

Фото ГУ ДПС у Волинській області.

До місцевих бюджетів на Волині сплачено понад 3,8 мільярда гривень податків

Упродовж січня-серпня 2021 року місцеві громади Волині отримали в розпорядження 3 мільярди 827 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області

Таким чином, громади у звітному періоді залучили на понад 731 мільйон гривень податків  більше проти аналогічного періоду торік.

 Стабільний ріст податкових надходжень до місцевих бюджетів, а це плюс 24,6 відсотка до минулорічних показників, переконує в ефективності заходів волинських податківців у питанні мобілізації платежів до бюджету, – наголошують у ГУ ДПС у Волинській області. 

«Податкова служба налагодила результативний діалог з керівниками громад. Наші спільні зусилля і співпраця в питанні легалізації трудових відносин, реалізації підакцизної продукції та сплати майнових податків – основа для повної сплати податкових платежів, що є бюджетоутворюючими для територіальних громад», - наголошує начальник ГУ ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  

Громади у звітному періоді залучили на понад 731 мільйон гривень податків  більше проти аналогічного періоду торік.

Водночас у податковій службі Волині нагадують, що саме зараз триває період, коли громадяни перераховують до місцевих бюджетів майнові податки. Тож  у Головному правлінні ДПС у Волинській області звертаються до лідерів територіальних громад з проханням максимального залучення до сплати майнових податків власників землі і нерухомості.

 

Джерело: Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області
Telegram Channel