У Луцьку можуть заборонити вітати у школах хлопчиків з 14 жовтня, а дівчаток 8 березня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
У Луцьку можуть заборонити вітати у школах хлопчиків з 14 жовтня, а дівчаток 8 березня

Підтримуєте?

Фото Pixabay.

У Луцьку можуть заборонити вітати у школах хлопчиків з 14 жовтня, а дівчаток 8 березня

Відповідна петиція з'явилася сьогодні на місцевій платформі електронної демократії

Її оформив невідомий користувач із псевдонімом «Процвітання». Наразі триває збір підписів громадян.

Чому дівчата не можуть бути сильними, а хлопці - оберігати сімейне вогнище? І взагалі, чому багатьом людям так хочеться з чимось вітати тих бідних дітей?

«Звертаюсь разом із свідомими батьками, аби департамент освіти міськради надав рекомендації навчальним закладам не вітати хлопців з 14 жовтня, а дівчат з 8 березня. Тоді директори дадуть настанови головам батьківських комітетів. Вітати 14 жовтня хлопців – неповага до суспільства, до бійців та бійчинь, до загиблих на війні. Цей день цьогоріч став Днем захисників і захисниць України, тобто офіційно перейменований Верховною Радою. А вітати з 8 березня дівчат – радянський пережиток і також неповага до тих, хто досі вибрює права у світі, в тому числі, й Україні. Нині, коли вітають з цими «святами» (а таке є практично в усіх школах), насаджують думку дітям, що хлопці мають бути «мужніми, сильними, захищати», а дівчата ж мають бути «чарівними, ніжними, берегти домашнє вогнище». Тобто нашим дітям з маленьких років нав'язують викривлені цінності. Чому дівчата не можуть бути сильними, а хлопці - оберігати сімейне вогнище? І взагалі, чому багатьом людям так хочеться з чимось вітати тих бідних дітей? Упевнена, що сучасні діти, підлітки мають кращий доступ до інформації і вміють її фільтрувати, і з часом вони зрозуміють, яку викривлену думку насаджували їм їхні ж батьки. То чому дорослі не можуть справитись з елементарним - з відсіюванням зерна від полови? Не потрібно вітати хлопців 14 жовтня, а дівчат з 8 березня. І це має заборонити влада, поки не пізно. Є багато інших днів, у тому числі, міжнародних, є дні народження, врешті-решт. В усій цій ситуації ті батьки, які розуміють розвиток суспільства і є свідомими, не можуть переконати більшість, тому що в батьківських чатах ставлять на голосування питання «Ви за чи проти вітань?», туди приєднуються десятки родичів, і всі проголосовують «за». Якщо департамент освіти видасть певні рекомендації не вітати одну стать в якийсь день, таким чином можна зрушити з місця цю багаторічну проблему», – йдеться у повідомленні.

Підтримати таку пропозицію можна на сайті місцевих петицій за посиланням: petition.e-dem.ua.

Читайте також: У Луцьку перекриють рух на дев’яти вулицях.