Назвали волинського чиновника, якому «шиють» розтрату 1,2 мільйона гривень (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Назвали волинського чиновника, якому «шиють» розтрату 1,2 мільйона гривень (Відео)

У зловживанні підозрюють Івана Корчука.

Фото видання «Сила правди».

Назвали волинського чиновника, якому «шиють» розтрату 1,2 мільйона гривень (Відео)

Він і далі ходить на роботу в облдержадміністрацію

Чиновника, якому висунули підозру в розтраті 1,2 мільйона гривень на будівництві амбулаторій на Волині, звуть Іван Корчук (на фото). Він обіймає посаду заступника директора департаменту інфраструктури облдержадміністрації.

Цю інформацію телефоном Суспільному підтвердив директор департаменту інфраструктури Віктор Довгополюк.

«Це мій заступник, начальник управління капітального будівництва. Сьогодні він знаходиться на робочому місці, виконує свої посадові обов’язки і до прийняття рішення суду про заходи відповідно до нього, буде їх виконувати і в подальшому», – сказав Віктор Довгополюк.

Справу про розтрату коштів розслідує Львівська прокуратура. Як розповіла Суспільному речниця відомства Адріана Дмитренко, наразі про підозру правоохоронці оголосили трьом особам, міру запобіжного заходу суд їм обиратиме 13 вересня.

Про підозру правоохоронці оголосили трьом особам, міру запобіжного заходу суд їм обиратиме 13 вересня.

Що відомо:

= До листопада 2018 року Корчук очолював КП «Луцькводоканал». Після звільнення з підприємства обіймав посаду заступника директора департаменту інфраструктури Волинської облдержадміністрації.

= 9 вересня в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції України повідомили про проведені обшуки в приміщенні облдержадміністрації області та оголошення підозри одному із чиновників ОДА, а також засновнику і керівнику фірми, яка виграла тендер на будівництво двох районних амбулаторій. Йдеться про розтрату державних коштів.

Лариса ЛІТВИЦЬКА, suspilne.media.

Читайте також у нас: «Будували амбулаторії на папері: волинські чиновники «відмили» понад мільйон гривень (Фото, відео)​».