Петро Порошенко зустрівся з делегацією провідних політологічних центрів США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Петро Порошенко зустрівся з делегацією провідних політологічних центрів США

Обговорили результати візиту президента України до Вашингтону та зустрічі глави Української держави з президентом США Джо Байденом.

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко зустрівся з делегацією провідних політологічних центрів США

Лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з делегацією політологічних центрів США, у тому числі директором Євразійського центру Атлантичної Ради Джоном Хербстом та президентом CEPA Аліною Поляковою

Обговорено результати візиту Президента України до Вашингтона та зустрічі глави Української держави з Президентом США Джо Байденом.

Окремо обговорено ситуацію у сфері розвитку і зміцнення демократії, верховенства права, судової реформи, стійкості інститутів держави в Україні.

Петро Порошенко висловив вдячність американській стороні за тверду та послідовну підтримку України. Відзначено важливу допомогу Вашингтону у справі консолідації міжнародних зусиль для протидії триваючій російській агресії проти України та підтримки реформ в нашій державі.

 

 Наголошено на критичній важливості зміцнення трансатлантичного фронту санкцій проти Росії забезпечення деокупації Донбасу і Криму.

Окремо обговорено ситуацію у сфері розвитку і зміцнення демократії, верховенства права, судової реформи, стійкості інститутів держави в Україні. Зауважено на тому, що ефективна і системна боротьба з корупцією має і надалі залишатися в пріоритетах, а також виступає одним з визначальних маркерів ставлення міжнародних партнерів та інвесторів до України.

Читайте також: «Відверта брехня»: у Порошенка відреагували на розслідування ТСК щодо «вагнерівців»​.

Наголошено на важливості єдності всіх демократичних сил для відновлення територіальної цілісності та впровадження реформ заради добробуту України і забезпечення членства в ЄС і НАТО.

Обговорили результати візиту президента України до Вашингтону та зустрічі глави Української держави з президентом США Джо Байденом.