Мера Ковеля «забомбили» запитаннями, коли буде вода - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Мера Ковеля «забомбили» запитаннями, коли буде вода

Старезні діряві труби важко швидко довести до ладу (Фото ілюстративне).

Фото УП.

Мера Ковеля «забомбили» запитаннями, коли буде вода

Сьогодні зранку він детально пояснив, чому мешканці вулиць Косачів і Драгоманова з п’ятниці були без водопостачання

Ігор Чайка, зокрема, зазначив у своєму дописі у Facebook:

«Шквал повідомлень мені в приват (даруйте, кому не відповів особисто) і такий же шквал - на «гарячу лінію»: чому так довго немає води, чому відключили без попередження і коли ж уже з’явиться.

Аварійна ситуація сталася через те, що труби водогону зношені – їм понад 60 років, місцями прогнили і тому їх необхідно постійно лагодити.

Отож, все почалося з п’ятниці. На водогоні, який обслуговує мешканців вулиць Косачів і Драгоманова, сталася аварійна ситуація. Ця мережа перебуває на балансі дільниці водопостачання та водовідведення станції Ковель. Начальник територіальної дільниці у Ковелі АТ «Укрзалізниця» Леонід Васютич повідомив, що аварійна ситуація сталася через те, що труби водогону зношені – їм понад 60 років, місцями прогнили і тому їх необхідно постійно лагодити. Але цього разу майстрам довелося ремонтувати водопровідний колодязь, що біля будинку 28 по вулиці Косачів, де згнила частина центральної труби.

«Гаряча лінія» кожні дві години передзвонювала начальнику дільниці, аби отримати найсвіжішу інформацію, а головне - нарешті почути, що воду людям подали.

Леонід Васютич о пів на 23-тю годину вечора, 11 вересня, повідомив, що водопровід відремонтовано і мешканці вулиць Косачів і Драгоманова можуть й надалі користуватися водою.

Всім неділі без пригод!».

Читайте також: На Волині фермер упіймав на гарячому односельчан, які крали гарбузи​.