ІТ-фахівців Луцька запрошують в Замок Любарта на зустріч з компанією SoftServe - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
ІТ-фахівців Луцька запрошують в Замок Любарта на зустріч з компанією SoftServe

Луцьк стане сьомим містом масштабного ROAD SHOW компанії SoftServe.

Фото SoftServe.

ІТ-фахівців Луцька запрошують в Замок Любарта на зустріч з компанією SoftServe

У неділю, 19 вересня ІТ-фахівців Луцька запрошують на живу зустріч з найбільшою українською ІТ-компанією – SoftServe

Зустріч відбудеться у Замку Любарта о 13.30 (потрібно зареєструватись!) і триватиме до 19.00. 

На заході луцькі розробники зможуть: 

  • поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи 

  • послухати доповіді експертів компанії про масштабні плани стосовно розвитку SoftServe в місті, про проектний менеджмент в ІТ, про те, як успішно пройти інтерв’ю на технічного спеціаліста та як реалізовувати успішні проєкти глобального рівня 

  • проконсультуватися з рекрутером компанії щодо кар'єри та за бажанням пройти технічне інтерв'ю відразу на місці

  • наживо потестити демо-розробки та R&D-проєкти компанії

Луцьк стане сьомим містом масштабного ROAD SHOW компанії SoftServe. В межах проєкту експерти компанії подорожують 10-ма містами України, знайомлячись з місцевими талантами, розповідаючи про компанію та відкриваючи можливості дистанційної роботи для ІТ-спеціалістів в регіонах. 

Дата та час: неділя, 19 вересня, 13:30

Де: Замок Любарта

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).  

Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.