Лучанка вимагає заборонити в школах збирати з батьків гроші на ремонти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Лучанка вимагає заборонити в школах збирати з батьків гроші на ремонти

Хто має платити за ремонт?

Фото із сайту Вільне радіо.

Лучанка вимагає заборонити в школах збирати з батьків гроші на ремонти

Жінка переконана, що батьки школярів не повинні оплачувати ремонти

Лучанка написала петицію проти фінансування батьками у школах ремонтів. 

Звернення зареєструвала Олена Петрошук 14 вересня на сайті Е-dem. 

«Нині у більшості навчальних закладів поточні ремонти (фарбування майданчиків, підлог, поклейка шпалер, заміна сантехніки, меблів), закупівля техніки, меблів, посуду, канцелярії, серветок, навчальних матеріалів та іншого здійснюється за батьківські кошти і переважно їх же силами. Так, батьки в школах і садочках оплачують харчування, гуртки, фонди садка і групи/фонди класу і школи, а також не обмежені за сумами «збори» на ремонти і свята. Прошу зобов'язати керівників навчальних закладів заздалегідь визначати переліки потреб (заміни умивальника, каструль, меблів, ремонт підлоги, стін тощо) і подавати їх до управління», – зазначено в тексті петиції. 

Заборонити у навчальних закладах збір коштів з батьків, крім оплати харчування, одноразового добровільного благодійного внеску, додаткових спеціалізованих гуртків та проведення свят.

Лучанка пропонує забезпечити фінансування закладів освіти уповноваженим на це управлінням, зокрема заборонити у навчальних закладах збір коштів з батьків, крім оплати харчування, одноразового добровільного благодійного внеску, додаткових спеціалізованих гуртків та проведення свят.

Читайте також: У Луцьку можуть заборонити вітати у школах хлопчиків з 14 жовтня, а дівчаток 8 березня

Джерело: Сайт місцевих петицій