Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко запустив флешмоб #ЗдороваВолинь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко запустив флешмоб #ЗдороваВолинь

Молодець!

Фото Волинської ОДА.

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко запустив флешмоб #ЗдороваВолинь

З метою популяризації здорового способу життя серед волинян, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко запустив флешмоб #ЗдороваВолинь – в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

«Тренуйся сам та передай естафету іншому», – закликав очільник області на своїй сторінці у Фейсбук після відвідин активного парку у місті Ківерці, йдеться на сайті ОДА.

15 вересня, після тренування, голова облдержадміністрації передав естафету Володимиру Кецу та Ользі Черен – керівникам Луцького та Ковельського районів, на території яких вже успішно функціонують активні парки.

Юрій Погуляйко запросив до флешмобу голів територіальних громад, керівників підприємств, установ та організацій, студентську та учнівську молодь, спортсменів, тренерів, активних волинян.

Також Юрій Погуляйко запросив до флешмобу голів територіальних громад, керівників підприємств, установ та організацій, студентську та учнівську молодь, спортсменів, тренерів, активних волинян.

Все, що вам потрібно зробити – це прийти разом з друзями в один з Активних парків у Боратинській, Головненській, Ківерцівській чи Луківській територіальних громадах, відсканувати QR-код за допомогою вашого телефону та вибрати програму тренувань.

Робіть фото та позначайте себе у соцмережах за хештегами #ЗдороваУкраїна – #ЗдороваВолинь #ТренуюсьВАктивномуПарку #ЯвАктивномуПарку #АктивніПарки

Зробимо Волинь здоровою та спортивною разом!

Читайте також: «Європейська Солідарність» вимагає від влади виплатити пенсіонерам 13-ту пенсію, погасити борги військовим та підняти зарплати лікарям.