«Завтра баба Валя з Укрпошти скаже, що проти закону про олігархів. Ми самі розберемося», - Арахамія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
«Завтра баба Валя з Укрпошти скаже, що проти закону про олігархів. Ми самі розберемося», - Арахамія

Давид Арахамія.

Фото Цензор.НЕТ.

«Завтра баба Валя з Укрпошти скаже, що проти закону про олігархів. Ми самі розберемося», - Арахамія

Законопроєкт про олігархів допоможе обмежити вплив олігархів на політику

Про це глава фракції «СН» Давид Арахамія заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», інформує  Цензор.НЕТ.

Сьогодні на одному з телеканалів в рухомому рядку було написано «провідний CNN проти олігархів». Завтра баба Валя з Укрпошти скаже, що вона проти закону про олігархів. Ми самі розберемося.

«Закон про оліхархів вигідний народу. Проти олігархів ми повинні виступати єдиним фронтом, якщо вони зловживають впливом, то відбирають хліб у народу .... Ви всі не любите владу, але олігархів люди не люблять значно більше, ніж владу. Коли я бачу об'єднання всіх фракцій проти, які починають придумувати Венеціанські комісії, які говорять - давайте відкладемо. На міжнародній конференції шановні спікери як під копірку заявляли, що засуджують законопроєкт про олігархів. Докотилися до мишей. Сьогодні на одному з телеканалів в рухомому рядку було написано «провідний CNN проти олігархів». Завтра баба Валя з Укрпошти скаже, що вона проти закону про олігархів. Ми самі розберемося», - зазначив Арахамія.

Водночас ведучий Савік Шустер уточнив, що мова йде про дуже відомого і поважного жураліста Фаріде Рафіка Закарію.

Читайте також:  Зеленський з усіх сил відбивається від «вагнергейту» (Відео).