Правоохоронці розслідують загибель двох дітей, яких знайшли у старій скрині в їхньому будинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Правоохоронці розслідують загибель двох дітей, яких знайшли у старій скрині в їхньому будинку

У поліції ж кажуть, що родина перебуває на обліку у спецслужбах. 

Фото Національної поліції.

Правоохоронці розслідують загибель двох дітей, яких знайшли у старій скрині в їхньому будинку

Трагедія сталася на Донеччині

Правоохоронці розслідують загибель 10-річної дівчинки та її 7-річного брата, яких знайшли у старій скрині в будинку, де проживає родина. 

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Волноваський районний відділ поліції.

Трагедія трапилась ввечері 18 вересня у селі Микільське Волноваського району. Мати дітей повідомила про їх зникнення до поліції. За її словами, вона разом із чоловіком близько 4:30 поїхали на роботу, залишивши дітей самих вдома, а коли повернулись, то їх не було.

Мати додала, що діти раніше ніколи з дому не йшли. У поліції ж кажуть, що родина перебуває на обліку у спецслужбах. 

Правоохоронці неодноразово проводили бесіди з батьками щодо недопущення зловживання алкогольними напоями та належного виконання батьківських обов’язків.

До пошуку дітей задіяли поліцію, кінологів, автопатрулі, наряди на блокпостах. Під час огляду будинку дітей знайшли в старій скрині без ознак життя. 

Поліція розглядає всі версії можливої загибелі брата та сестри. Попередня кваліфікація – умисне вбивство. 

Наразі на місці події працює криміналістична служба. Поліція розглядає всі версії можливої загибелі брата та сестри. Попередня кваліфікація – умисне вбивство. 

«Трупи дітей знайшли в будинку під час огляду слідчим в старій скрині, яка стояла в одній із кімнат. Ймовірно, залишившись самі, діти гралися і залізли до скрині, яка зачинилася на замок. Причина смерті — асфіксія, внаслідок браку кисню», — повідомив Кисько.

Читайте також: 19-річний український студент у день раптової смерті прийняв щеплення