Голова Волиньради скликає позачергову сесію через загострену ситуацію з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Голова Волиньради скликає позачергову сесію через загострену ситуацію з коронавірусом

На підставі аналізу будуть ухвалені рішення, які дозволять завчасу підготуватися до епідемічного піку та карантинних обмежень.

Фото ілюстративне.

Голова Волиньради скликає позачергову сесію через загострену ситуацію з коронавірусом

Григорій Недопад підписав відповідне розпорядження 

Інтенсивність поширення коронавірусної інфекції, динаміка зростання кількості хворих та швидкість заповнення лікарняних ліжок свідчать про небезпеку запровадження на Волині «жовтої» карантинної зони. У зв’язку з цим голова обласної ради Григорій Недопад ініціює скликання позачергової сесії. Перше і головне питання – аналіз готовності медичних закладів області до викликів нової хвилі епідемії, визначення організаційних, ресурсних та фінансових потреб.

Позачергове засідання сесії обласної ради відбудеться 20 вересня о 14.00 годині.

Депутати заслухають звіти керівників: управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Волинської обласної клінічної лікарні та обласної інфекційної лікарні.

На підставі аналізу будуть прийняті рішення, які дозволять завчасу підготуватися до епідемічного піку та карантинних обмежень.

Читайте також: Очільник Волині - до освітян: або вакцинація, або закриваємо школи