Футбол без правил: гравець зацідив супернику по ногах в неігровому моменті (Відео)

Отакої...

В рамках восьмого туру Чемпіоншипа Лутон приймав Суонсі на своєму полі. Незважаючи на те, що господарі на 23 хвилині вели в рахунку 3:0, у півзахисника «капелюшників» Ленсбері все одно вирували негативні емоції

На 28-й хвилині матчу футболіст господарів Генрі Ленсбері у неігровому епізоді підійшов ззаду до захисника суперників Раяна Меннінга та зі всієї сили вдарив того по ногах, повідомляє 24 Спорт.

Арбітр не побачив надмірної необгрунтованої грубості в діях Ленсбері.

Цікаво, що обидва гравці отримали по жовтій картці. Арбітр не побачив надмірної необгрунтованої грубості в діях Ленсбері. У матчах Чемпіоншипа VAR не працює.

Відзначимо, що господарі все ж не змогли перемогти в цьому матчі. Суонсі в другій половині другого тайму відіграв три голи і забрав одне очко з «Кенілворт Роуд».